YORK TÜRKİYE

YORK Endüstriyel VRF Dünyasına Hoş Geldiniz

Teklif İstekleriniz İçin Tıklayınız

YORK VRF Klima Satış ve Servis Merkezi

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Alanında uzman satış ekipleriyle aynı gün ücretsiz keşif ile ihtiyacınız olan klimayı belirlemekte, en iyi fiyat garantili satış yapmakta, kullanım sırasında da bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuz şekilde karşılamaktadır.

Vrf Klima Uygulama Alanları

OTEL VRF KLİMA

Müşterilerinizin memnuniyetini sağlayacak, aynı anda her odada farklı hava yaratmaya imkan verecek, sessiz ve konforlu çalışacak otel VRF klimaları sayesinde mekanlarınıza konfor katabilirsiniz.

VİLLA VRF KLİMA

Villa VRF klimaları sayesinde büyük bir yaşam alanı olan ancak standart klimaların ısıtma soğutma yapmakta yetersiz kalacağı villalarınız için doğru klimayı satın alabilirsiniz.

RESTORAN VRF KLİMA

Restoran VRF klima modelleri ile geniş mekanlarınızı homojen şekilde iklimlendirebilir ve avantajlı klima kullanımı sağlayabilirsiniz.

ALIŞVERİŞ MERKEZİ VRF KLİMA

Her gün yüzlerce kişi tarafından ziyaret edilen alışveriş merkeziniz ya da mağazalarınız için özel iklimlendirme çözümleri.

KONUT VRF KLİMA

Evleriniz için hem tasarruflu hem de uzun ömürlü iklimlendirme çözümlerine ihtiyacınız varsa konut klimaları ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

PLAZA VRF KLİMA

Yüksek katlı ve birbirinden bağımsız şekilde kullanılan plazalarda istenilen iklimlendirme sistemleri özel projeler ile hazırlandığında maksimum verim alınmaktadır.

İŞ YERLERİ VRF KLİMA

İş yerleriniz ve işletmeleriniz için özel iklimlendirme çözümlerine mi ihtiyacınız var? İş yeri klimaları sayesinde hem çalışanlarınızı hem de müşterilerinizi rahat ettirebilirsiniz.

FABRİKA VRF KLİMA

Fabrikalar ve diğer üretim merkezleri için iklimlendirme yapılırken güçlü üfleme ve performans kapasiteleri olan VRF klimalar kullanılır.

HASTANE VRF KLİMA

Her zaman temiz havaya ve eşit sıcaklık değerlerine ihtiyacı olan hastaneler için iklimlendirme çözümü olarak bilinen VRF klima sistemleri sayesinde sorunsuzca sağlanıyor.

TİYATRO VRF KLİMA

Tiyatro salonları, kapalı alanlar olduğu için havalandırmada ve iklimlendirmede mekan şartlarına uygun seçimler yapmak önemlidir

SİNEMA SALONU VRF KLİMA

Misafirlerinin rahatını düşünen sinema işletmecileri de binaları için özel iklimlendirme projesi yaptırmalıdır.

HAVA ALANI VRF KLİMA

Her havaalanı için özel olarak projelendirilmesi gereken VRF klima sistemleri, havaalanı binasının farklı alanlarında istenildiği gibi ısıtma ve soğutma yapmaya imkan vermektedir.

PROJELENDİRME

Mevcut yapınıza en uygun projelendirme hizmeti sunuyoruz.

CİHAZ TEMİNİ

Projenize uygun bütcenize göre en ideal marka ile cihaz temin ediyoruz.

MONTAJ

Seçilen cihazların projenize uygun montaj işlemini uyguluyoruz.
TOP