Domaines d'application du climatiseur Vrf

HÔTEL VRF KLIMA

Müşterilerinizin memnuniyetini sağlayacak, aynı anda her odada farklı hava yaratmaya imkan verecek, sessiz ve konforlu çalışacak otel VRF klimaları sayesinde mekanlarınıza konfor katabilirsiniz.

VİLLA VRF KLİMA

Villa VRF klimaları sayesinde büyük bir yaşam alanı olan ancak standart klimaların ısıtma soğutma yapmakta yetersiz kalacağı villalarınız için doğru klimayı satın alabilirsiniz.

RESTAURANT VRF KLIMA

Restoran VRF klima modelleri ile geniş mekanlarınızı homojen şekilde iklimlendirebilir ve avantajlı klima kullanımı sağlayabilirsiniz.

CENTRE COMMERCIAL VRF CLIMAT

Her gün yüzlerce kişi tarafından ziyaret edilen alışveriş merkeziniz ya da mağazalarınız için özel iklimlendirme çözümleri.

CLIMATISEURS DRV RÉSIDENTIELS

Evleriniz için hem tasarruflu hem de uzun ömürlü iklimlendirme çözümlerine ihtiyacınız varsa konut klimaları ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

PLAZA VRF KLIMA

Yüksek katlı ve birbirinden bağımsız şekilde kullanılan plazalarda istenilen iklimlendirme sistemleri özel projeler ile hazırlandığında maksimum verim alınmaktadır.

CLIMATISEURS DRV POUR LIEUX DE TRAVAIL

İş yerleriniz ve işletmeleriniz için özel iklimlendirme çözümlerine mi ihtiyacınız var? İş yeri klimaları sayesinde hem çalışanlarınızı hem de müşterilerinizi rahat ettirebilirsiniz.

USINE VRF KLIMA

Fabrikalar ve diğer üretim merkezleri için iklimlendirme yapılırken güçlü üfleme ve performans kapasiteleri olan VRF klimalar kullanılır.

CLIMATISATION VRF HÔPITAL

Her zaman temiz havaya ve eşit sıcaklık değerlerine ihtiyacı olan hastaneler için iklimlendirme çözümü olarak bilinen VRF klima sistemleri sayesinde sorunsuzca sağlanıyor.

TİYATRO VRF KLİMA

Tiyatro salonları, kapalı alanlar olduğu için havalandırmada ve iklimlendirmede mekan şartlarına uygun seçimler yapmak önemlidir

CINEMA SALONU VRF KLIMA

Misafirlerinin rahatını düşünen sinema işletmecileri de binaları için özel iklimlendirme projesi yaptırmalıdır.

HAVA ALANI VRF KLIMA

Her havaalanı için özel olarak projelendirilmesi gereken VRF klima sistemleri, havaalanı binasının farklı alanlarında istenildiği gibi ısıtma ve soğutma yapmaya imkan vermektedir.

HAUT